Informacje kontaktowe

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

tel. 731 507 502 (pn-pt: w godz. 8-16)

e-mail: biuro@zlewozmywaki-krosch.pl

 

KROSCH Sp. J.

ul. Mazowiecka 11C
11-400 Kętrzyn
NIP: 742-226-73-38

Numer rachunku bankowego:

PKO BP S.A.

09 1020 3639 0000 8402 0201 3563


KOSZTY DOSTAWY:

- przesyłka (przelew, PayU) - 0 zł

- przesyłka pobraniowa - 24 zł

 

Zlewozmywaki granitowe - dlaczego warto wybrać?

Pomimo posiadania zmywarki, nie możemy zapomnieć o zlewozmywaku. Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Ale, dobrze dobrany, może być również jej ozdobą. Z tego względu warto jest wiedzieć, dlaczego dostępny w wielu wersjach kolorystycznych zlewozmywak granitowy Krosch jest najlepszym wyborem. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka powodów, dla których warto wybrać zlewozmywak granitowy produkowany przez naszą manufakturę:

1. Zlewozmywaki granitowe Krosch to produkt polski, wykonywany w Kętrzynie, przez najlepszych mazurskich rzemieślników.

2. Gama kolorystyczna naszych zlewozmywaków granitowych jest szeroka, od głębokiej czerni, przez szarość i brąz, po delikatny jasny beż. Pozwala to dopasować zlewozmywak granitowy do najbardziej wyszukanej kuchni, zarówno nowoczesnej jak i tradycyjnej.

3. Zlewozmywaki granitowe są odporne na zarysowania i uderzenia. Wybierając zlewozmywak granitowy można zapomnieć o nieestetycznych rysach lub ciężko zmywalnych zabrudzeniach.

4. Szok termiczny oraz nasłonecznienie nie wpływa na zlewozmywaki granitowe. Jednym słowem, bez problemu odcedzimy ziemniaki, czy inne warzywa z gorącej wody.

5. Szeroki wachlarz oferowanych zlewozmywaków granitowych sprawi, że będziesz mieć problem z wyborem tego właściwego.

6. Zlewozmywaki granitowe to wybór na lata, długotrwałe okresy gwarancyjne, które mogą sięgać nawet 15 lat.

7. Zlewozmywak granitowy charakteryzuje się o niepowtarzalnym, wyjątkowym i jednocześnie oryginalnym wyglądem. O tym musisz przekonać się sam!

Jak widać, powodów, dla których wybór zlewozmywaka granitowego jest na prawdę wiele. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom. Jednocześnie mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych klientów, grona, które każdego dnia jest co raz większe!

Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie są koszty wysyłki produktów w sklepie?

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście?

3. Czym różni się syfon z korkiem ręcznym od syfonu z korkiem automatycznym?

4. Czy do syfonu mogę podłączyć zmywarkę?

5. Czy w zlewozmywakach są wykonane otwory na baterię?

6. Czy można zakupić zlewozmywak granitowy bez otworu na baterię?

7. Jaką średnicę ma otwór do montażu baterii w zlewozmywaku?

8. Jakie kolory zlewozmywaków granitowych są dostępne?

9. Czy sklep wystawi fakturę Vat?

10. Jaka jest różnica pomiędzy kolorem grafitowym, a kolorem czarny metalik?

11. Jak montowany jest zlewozmywak?

12. Czy do zlewozmywaka granitowego Krosch mogę zamontować młynek do odpadów?

13. Jak dbać o zlewozmywak granitowy?

14. Czy muszę się rejestrować w sklepie, aby dokonać zakupu?

 

 


 

1. Jakie są koszty wysyłki produktów w sklepie?

 

Koszty przesyłki:

  • 0 zł - przy przedpłacie na konto pełnej wartości zamówienia (przelew, PayU)
  • 24 zł - przy płatności gotówka u kuriera (przesyłka pobraniowa)

 


 

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście?

 

Tak, po wcześniejszym umówieniu terminu , jest możliwy odbiór osobisty produktów w siedzibie naszej firmy. W momencie, kiedy towar będzie gotowy do odbioru poinformujemy Państwa telefonicznie, bądź mailowo.

 


 

3. Czym różni się syfon z korkiem ręcznym od syfonu z korkiem automatycznym?

 

Syfon z korkiem ręcznym jest tradycyjnym rozwiązaniem dokładanym do zlewozmywaków granitowych. Charakteryzuje sie tym, że odpływ należy zamknąć dłonią. Sito odpływowe, służące jednocześnie jako korek, zatrzymuje się w dwóch pozycjach: dolna - zamknięty odpływ oraz górna otwarty odpływ. Aby zmienić położenie sita (korka) w komorze zlewozmywaka granitowego trzeba palcem "wcisnąć" lub "podnieść" sito.

Syfon z korkiem automatycznym, charakteryzuje się obecnością pokrętła umieszczonego na zlewozmywaku (pod które należy wyciąć dedykowany otwór w zlewozmywaku granitowym). Obracając tym pokrętłem, opuszczamy lub podnosimy sito (które jest jednocześnie korkiem), tym samym zamykając lub otwierając odpływ w komorze zlewu, tak że nie trzeba zanurzać dłoni w brudnej lub gorącej wodzie. W przypadku syfonów dwukomorowych, tylko jeden odpływ jest sterowany automatycznie, drugi jest z korkiem ręcznym.

W obydwu rodzajach syfonów, sito można wyciągną, opróżnić z odpadków, następnie włożyć z powrotem

 


 

4. Czy do syfonu mogę podłączyć zmywarkę?

 

Tak, zarówno do syfonu z korkiem ręcznym jak i automatycznym można podłączyć zmywarkę.

 


 

5. Czy w zlewozmywakach są wykonane otwory na baterię?

 

Nie, wszystkie zlewozmywaki posiadamy bez wyciętych otworów, otwory na baterie zlewozmywakowe, dozownik oraz inną armaturę wykonujemy w cenie zlewu na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku kiedy klient ma np. baterie montowaną w ścianie, otwór w zlewozmywaku granitowym wykonany pod baterię jest zbędny.

 


 

6. Czy można zakupić zlewozmywak granitowy bez otworu na baterię?

 

Tak, oczywiście. Taką informacje prosimy umieścić po zakupie w "Uwagach"

 


 

7. Jaką średnicę ma otwór do montażu baterii w zlewozmywaku?

 

Z reguły jest to otwór o średnicy fi 35.

 


 

8. Jakie kolory zlewozmywaków granitowych są dostępne?

 

W ofercie posiadamy zlewozmywaki granitowe w kilku kolorach z czego każdy z nich może występować zarówno w wersji standardowej jak i metalizowanej.

 


 

9. Czy sklep wystawi fakturę Vat?

 

Tak, wystawiamy faktury VAT

 


 

10. Jaka jest różnica pomiędzy kolorem grafitowym, a kolorem czarny metalik?

 

Kolor grafitowy jest to kolor czarny z dodatkiem kruszywa koloru szarego, przez co ten kolor można określić jako czarny nakrapiany szarością. Kolor czarny metalik jest kolorem czarnym z dodatkiem mikroskopijnej wielkości drobinek metaliku, który sprawia, że zwłaszcza po podświetleniu, zlewozmywak zaczyna się delikatnie mienić. Jest to efekt bardzo subtelny. Pozostałe kolory w naszej ofercie zlewozmywaków granitowych czyli beżowy, szary, grafitowy, czerwony oraz biały również mogą występować w wersji metalizowanej.

 


 

11. Jak montowany jest zlewozmywak?

 

Montaż zlewozmywaków granitowych zalecamy powierzyć doświadczonym monterom sanitarnym. Po rozpakowaniu zlewozmywaka, należy sprawdzić, czy wymiarami i układem pasuje do blatu oraz szafki kuchennej, a następnie ustalić miejsce montażu zlewozmywaka uwzględniając położenie komór zlewozmywaka względem szafki.

a) Zlewozmywaki granitowe wpuszczane w blat:

Zanim zaczniemy wycinać otwór w blacie musimy obrysować, miękkim ołówkiem, zewnętrzny kształt zlewozmywaka na blacie, w miejscu w jakim chcemy go zamontować. Prosimy pamiętać o umiejscowieniu komór zlewozmywaka względem szafki kuchennej. Następnie wycinamy otwór w odległości 10 mm do wewnątrz od obrysowanego kształtu pod otwór zlewu. Wyciętą krawędź blatu należy dokładnie oczyścić. Zlewozmywak mocujemy za pomocą silikonu, dociskamy naczyniami wypełnionymi wodą, aż do momentu stwardnienia silikonu. Teraz możemy zamontować syfon oraz armaturę dodatkowa do zlewozmywaka granitowego.

b) Zlewozmywaki granitowe podwieszany, montowane pod blatem:

Zlewozmywaki podwieszane montowane są pod blatami z kamienia lub konglomeratu. Zlewozmywak należy umieścić pod przygotowanym wcześniej otworem w blacie, miejsce styku zlewozmywaka z blatem uszczelniamy silikonem, a sam zlewozmywak mocujemy za pomocą dołączonych uchwytów. Nie wolno montować zlewozmywaka do blatu trwale, np za pomocą kleju.

 


 

12. Czy do zlewozmywaka granitowego Krosch mogę zamontować młynek do odpadów?

 

Nie, względu na masę oraz moc młynków do odpadów, mogą one nieodwracalnie uszkodzić zlewozmywak.

 


 

13. Jak dbać o zlewozmywak granitowy?

 

Po użyciu zalecamy przemywanie zlewozmywaka płynnymi środkami czyszczącymi i ciepłą wodą. Powierzchnię zlewozmywaka można następnie wytrzeć do sucha ściereczką. Utrudni to powstawanie osadów wapiennych. W przypadku kontaktu zlewozmywaka z silnie plamiącymi substancjami jak np. sok z buraka, herbata czy wino itp., należy szybko zmyć je z powierzchni zlewu. W przypadku pojawienia się osadu kamiennego (są to z reguły różne sole wapnia, występujące naturalnie w wodzie, które objawiają się w postaci szarego osadu na różnych powierzchniach), można go łatwo usunąć za pomocą octu lub kwasku cytrynowego.

 


 

14. Czy muszę się rejestrować w sklepie, aby dokonać zakupu?

 

Nie, zakupów można dokonywać również jako "klient niezarejestrowany".

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl