Informacje kontaktowe

tel.: 731 507 502

e-mail:

biuro@zlewozmywaki-krosch.pl

 

CHEMKET

ul. Mazowiecka 11C
11-400 Kętrzyn
NIP: 742-203-09-78

Numer rachunku bankowego:

16 1160 2202 0000 0002 2797 9228


 


 

DOSTAWA:

wpłata na konto - 0 zł

przesyłka pobraniowa - 24 zł

Zestawy zlewozmywakowe zaprezentowane poniżej, które oferuje nasza firma, mogą składać się ze zlewozmywaka z baterią lub zlewozmywaka z baterią i dozownikiem. W naszych propozycjach Czytaj więcej...znajdą Państwo zlewozmywaki granitowe jednokomorowe z ociekaczem, półtorakomorowe, dwukomorowe jaki i narożne zestawione z bateriami chromowanymi jak modele Franke Pola chrom czy Franke Dixi chrom, ale również baterią Franek Pola onyks (czarny metalik).

Bardzo popularnym zestawem jest zlewozmywak model Dalia, w czterech dostępnych kolorach, zestawiony z baterią Franke Pola chrom i syfonem ręcznym. Jest to doskonały zestaw do niewielkich kuchni, wyposażonych w zmywarkę. Zlewozmywak Dalia to przede wszystkim praktyczna komora i niewielki, ale użyteczny ociekacz, który może być z lewej lub z prawej strony oraz wiele możliwych konfiguracji umieszczenia baterii. Bateria Franke Pola to bardzo modna bateria stojąca w kształcie litery U z obrotową wylewka i bocznym sterowaniem.

Równie lubianym zestawem jest zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem model Orchidea czarny metalik zestawiony z baterią Franke Pola onyks (czarny metalik) oraz syfonem ręcznym. Parametrem wyróżniającym ten zlewozmywak jest ogromna liczba możliwych konfiguracji. Pełnowymiarowy i funkcjonalny ociekacz zlewu może być z lewej lub prawej strony, otwór na baterię w rzeczywistości być umieszczony na krawędzi znajdującej się na całym obwodzie zlewozmywaka.

Ciekawym przykładem ukompletowania zlewozmywaka jest półtora komorowy zlewozmywak granitowy Irys z syfonem ręcznym oraz baterią Franke i dozownikiem McAlpine. W zestawie tym zlewozmywak może być w jednym z następujących kolorów: bezowy, szary, grafit lub czarny metalik. Bateria i dozownik są zaś w kolorze chromowanym. Szczególnie warto zwrócić uwagę na będący w zestawie dozownik McAlpine, model HC20CPB. Jest to dozownik, w którym element dozujący jest wykonany z mosiądzu i pochromowany, co gwarantuje, że na jego powierzchni, w łatwy sposób, nie będą powstawały odpryski. Dodatkowo ten model dozownika jest napełniany od góry (wystarczy dłonią wyciągnąć górny element dozownika, wlać płyn lub mydło i włożyć go z powrotem), dzięki czemu wyeliminowana jest mało komfortowa procedura napełnia dozownika poprzez wykręcanie jego bańki po zlewozmywakiem.

Przykładem zlewozmywaka narożnego jest model Oleander ukompletowany wraz z półprofesjonalną baterią Franke Coxy w kolorze chrom. Oleander to zlewozmywak, którego cechą szczególna jest wyjątkowo duża i pojemna komora oraz dwa niewielkie ociekaczem. Zestaw ten jest dostępny z czterema kolorami zlewu: jasnym beżu, betonowej szarości, graficie (czarny nakrapiany szarością) oraz nowoczesnym czarny metaliku. W zestawie jest również kompletny syfon ręczny.

Opisane powyżej jak i zaprezentowane poniżej przykładowe zestawy prosimy traktować jako nasze propozycje. Jest wiele możliwych konfiguracji zlewozmywaków, których nie przedstawiliśmy, zarówno jeżeli chodzi o dobór kolorów czy modeli (zlewów, baterii czy dozowników) jak i różnorodnej armatury dodatkowej. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, również z poziomu poszczególnych zlewozmywaków jak i akcesoriów. Możliwości indywidualnej konfiguracji są ogromne i jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby tak skonfigurowane, aby odpowiadały właśnie Państwa potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl