Informacje kontaktowe

tel.: 731 507 502

e-mail:

biuro@zlewozmywaki-krosch.pl

 

CHEMKET

ul. Mazowiecka 11C
11-400 Kętrzyn
NIP: 742-203-09-78

Numer rachunku bankowego:

16 1160 2202 0000 0002 2797 9228


 


 

DOSTAWA:

wpłata na konto - 0 zł

przesyłka pobraniowa - 24 zł

Dlaczego warto wybrać zlewozmywak granitowy?

Posiadając zmywarkę, nie jesteśmy w stanie zapomnieć o zlewozmywaku. Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Przyrządzając posiłki, ciężko sobie wyobrazić by go zabrakło. Z tego względu warto jest wiedzieć, dlaczego zlewozmywak granitowy jest najlepszym wyborem. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka powodów, dla których warto wybrać zlewozmywak granitowy:

Zlewozmywak granitowy

1. Zlewozmywaki granitowe są odporne na zarysowania i uderzenia. Wybierając zlewozmywak granitowy można zapomnieć o nieestetycznych rysach lub ciężko zmywalnych zabrudzeniach.

2. Zlewozmywak granitowy to wybór na którym nie pozostają zacieki.

3. Szok termiczny oraz nasłonecznienie nie wpływa na zlewozmywaki granitowe. Jednym słowem, bez problemu odcedzimy ziemniaki, czy inne warzywa z gorącej wody.

4. Ogromna paleta kolorów pozwala dostosować zlewozmywak granitowy do indywidualnego zapotrzebowania oraz wystroju kuchni.

5. Szeroki wachlarz oferowanych zlewozmywaków granitowych sprawi, że będziesz mieć problem z wyborem tego właściwego.

6. Zlewozmywaki granitowe to wybór na lata. Producenci z tego względu oferują długotrwałe okresy gwarancyjne, które mogą sięgać nawet 15 lat.

7. Zlewozmywak granitowy jest wyborem na lata, charakteryzuje się o niepowtarzalnym, wyjątkowym i jednocześnie oryginalnym wyglądem. O tym musisz przekonać się sam!

Jak widać, powodów, dla których wybór zlewozmywaka granitowego jest na prawdę wiele. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom. Jednocześnie mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych klientów, grona, które każdego dnia jest co raz większe!

Najcześciej zadawane pytania

1. Jakie są koszty wysyłki produktów w sklepie?

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście?

3. Czym różni się syfon z korkiem ręcznym od syfonu z korkiem automatycznym?

4. Czy do syfonu mogę podłączyć zmywarkę?

5. Czy w zlewozmywakach są wykonane otwory na baterię?

6. Czy można zakupić zlewozmywak granitowy bez otworu na baterię?

7. Jaką średnicę ma otwór do montażu baterii w zlewozmywaku?

8. Jakie kolory zlewozmywaków granitowych są dostępne?

9. Czy sklep wystawi fakturę Vat?

10. Jaka jest różnica pomiędzy kolorem grafitowym, a kolorem czarny metalik?

11. Jak montowany jest zlewozmywak?

12. Czy do zlewozmywaka granitowego Chemket mogę zamontować młynek do odpadów?

13. Jak dbać o zlewozmywak granitowy?

14. Czy muszę się rejestrować w sklepie, aby dokonać zakupu?

 

 

 


 

 

 

 

1. Jakie są koszty wysyłki produktów w sklepie?

 

Koszty przesyłki:

 • 0 zł - przy przedpłacie na konto pełnej wartości zamówienia
 • 24 zł - przy płatności gotówka u kuriera (przesyłka pobraniowa)

 


 

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście?

 

Tak, po wcześniejszym umówieniu terminu , jest możliwy odbiór osobisty produktów w siedzibie naszej firmy. W momencie, kiedy towar będzie gotowy do odbioru poinformujemy Państwa telefonicznie, bądź mailowo.

 


 

3. Czym różni się syfon z korkiem ręcznym od syfonu z korkiem automatycznym?

 

Syfon z korkiem ręcznym jest tradycyjnym rozwiązaniem dokładanym do zlewozmywaków granitowych. Charakteryzuje sie tym, że odpływ należy zamknąć dłonią. Sito odpływowe, służące jednocześnie jako korek, zatrzymuje się w dwóch pozycjach: dolna - zamknięty odpływ oraz górna otwarty odpływ. Aby zmienić położenie sita (korka) w komorze zlewozmywaka granitowego trzeba palcem "wcisnąć" lub "podnieść" sito.

Syfon z korkiem automatycznym, charakteryzuje się obecnością pokrętła umieszczonego na zlewozmywaku (pod które należy wyciąć dedykowany otwór w zlewozmywaku granitowym). Obracając tym pokrętłem, opuszczamy lub podnosimy sito (które jest jednocześnie korkiem), tym samym zamykając lub otwierając odpływ w komorze zlewu, tak że nie trzeba zanurzać dłoni w brudnej lub gorącej wodzie. W przypadku syfonów dwukomorowych, tylko jeden odpływ jest sterowany automatycznie, drugi jest z korkiem ręcznym.

W obydwu rodzajach syfonów, sito można wyciągną, opróżnić z odpadków, następnie włożyć z powrotem

 


 

4. Czy do syfonu mogę podłączyć zmywarkę?

 

Tak, zarówno do syfonu z korkiem ręcznym jak i automatycznym można podłączyć zmywarkę.

 


 

5. Czy w zlewozmywakach są wykonane otwory na baterię?

 

Nie, wszystkie zlewozmywaki posiadamy bez wyciętych otworów, otwory na baterie zlewozmywakowe, dozownik oraz inną armaturę wykonujemy w cenie zlewu na indywidualne zamówienie klienta. W przypadku kiedy klient ma np. baterie montowaną w ścianie, otwór w zlewozmywaku granitowym wykonany pod baterię jest zbędny.

 


 

6. Czy można zakupić zlewozmywak granitowy bez otworu na baterię?

 

Tak, oczywiście. Taką informacje prosimy umieścić po zakupie w "Uwagach"

 


 

7. Jaką średnicę ma otwór do montażu baterii w zlewozmywaku?

 

Z reguły jest to otwór o średnicy fi 35.

 


 

8. Jakie kolory zlewozmywaków granitowych są dostępne?

 

W ofercie posiadamy zlewozmywaki granitowe w 6 kolorach z czego 5 z nich może występować zarówno w wersji standardowej jak i metalizowanej.

 


 

9. Czy sklep wystawi fakturę Vat??

 

Tak, wystawiamy faktury VAT

 


 

10. Jaka jest różnica pomiędzy kolorem grafitowym, a kolorem czarny metalik?

 

Kolor grafitowy jest to kolor czarny z dodatkiem kruszywa koloru szarego, przez co ten kolor można określić jako czarny nakrapiany szarością. Kolor czarny metalik jest kolorem czarnym z dodatkiem mikroskopijnej wielkości drobinek metaliku, który sprawia, że zwłaszcza po podświetleniu, zlewozmywak zaczyna sie delikatnie mienić. Jest to efekt bardzo subtelny. Pozostałe kolory w naszej ofercie zlewozmywaków granitowych czyli beżowy, szary, grafitowy, czerwony oraz biały również mogą występować w wersji metalizowanej.

 


 

11. Jak montowany jest zlewozmywak?

 

Montaż zlewozmywaków granitowych zalecamy powierzyć doświadczonym monterom sanitarnym. Po rozpakowaniu zlewozmywaka, należy sprawdzić, czy wymiarami i układem pasuje do blatu oraz szafki kuchennej, a następnie ustalić miejsce montażu zlewozmywaka uwzględniając położenie komór zlewozmywaka względem szafki.

a) Zlewozmywaki granitowe wpuszczane w blat:

Zanim zaczniemy wycinać otwór w blacie musimy obrysować, miękkim ołówkiem, zewnętrzny kształt zlewozmywaka na blacie, w miejscu w jakim chcemy go zamontować. Prosimy pamiętać o umiejscowieniu komór zlewozmywaka względem szafki kuchennej. Następnie wycinamy otwór w odległości 10 mm do wewnątrz od obrysowanego kształtu pod otwór zlewu. Wyciętą krawędź blatu należy dokładnie oczyścić. Zlewozmywak mocujemy za pomocą silikonu, dociskamy naczyniami wypełnionymi wodą, aż do momentu stwardnienia silikonu. Teraz możemy zamontować syfon oraz armaturę dodatkowa do zlewozmywaka granitowego.

b) Zlewozmywaki granitowe podwieszany, montowane pod blatem:

Zlewozmywaki podwieszane montowane są pod blatami z kamienia lub konglomeratu. Zlewozmywak należy umieścić pod przygotowanym wcześniej otworem w blacie, miejsce styku zlewozmywaka z blatem uszczelniamy silikonem, a sam zlewozmywak mocujemy za pomocą dołączonych uchwytów.

 


 

12. Czy do zlewozmywaka granitowego Chemket mogę zamontować młynek do odpadów?

 

Nie, względu na masę oraz moc młynków do odpadów, mogą one nieodwracalnie uszkodzić zlewozmywak.

 


 

13. Jak dbać o zlewozmywak granitowy?

 

Po użyciu zalecamy przemywanie zlewozmywaka płynnymi środkami czyszczącymi i ciepłą wodą. Powierzchnię zlewozmywaka można następnie wytrzeć do sucha ściereczką. Utrudni to powstawanie osadów wapiennych. W przypadku kontaktu zlewozmywaka z silnie plamiącymi substancjami jak np. sok z buraka, herbata czy wino itp., należy szybko zmyć je z powierzchni zlewu. W przypadku pojawienia się osadu kamiennego (są to z reguły różne sole wapnia, występujące naturalnie w wodzie, które objawiają się w postaci szarego osadu na różnych powierzchniach), można go łatwo usunąć za pomocą octu lub kwasku cytrynowego.

 


 

14. Czy muszę się rejestrować w sklepie, aby dokonać zakupu?

 

Nie, zakupów można dokonywać również jako "klient niezarejestrowany".

 


 

Reklamacje i zwroty

 

 

Dane do szybkiej komunikacji ze Sprzedawcą (Dane adresowe / kontaktowe/ reklamacyjne):

 

 

 

Dane teleadresowe:

 

CHEMKET Damian Kuć, ul. Mazowiecka 11C, 11-400 Kętrzyn

 

 

 

Tel.: 731 507 502

 

E-mailbiuro@zlewozmywaki-krosch.pl

 

Uprawnienie Konsumenta do odstąpienia od Umowy (zwrot Towaru)

 

  1. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (czternastu) dni, przy czym termin ten biegnie od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią (inną niż przewoźnik), a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy.

  2. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 powyżej można złożyć także na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Ustawy oraz załącznik nr 1 do Regulaminu.

  3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.

  4. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

 

Obowiązki Konsumenta

 

  1. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Towar powinien być zapakowany w sposób, który zagwarantuje jego bezpieczny transport.

  2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru (koszt odesłania).

  3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

 

Obowiązki Sprzedawcy

 

  1. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Towarów, przy czym Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Towar od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  2. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

  3. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

  4. Sugerujemy dołączenie dowodu zakupu, w celu usprawnienia procesu zwrotu.

 

Ustawowe wyłączenie prawa do odstąpienia od Umowy sprzedaży

  1. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacjach określonych w art. 38 Ustawy, tj. w odniesieniu do umów:

   1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

   2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

   3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

   4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

   5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

   6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

   7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

   8. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

   9. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

   10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

   11. zawartej w drodze aukcji publicznej;

   12. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

   13. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

§ 7

Rękojmia za wady fizyczne Towaru (Reklamacje)

  1. Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia Towaru wolnego od wad i odpowiada za wady Towaru.

  2. Wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego Towaru z Umową sprzedaży.

  3. Reklamacje, z tytułu rękojmi za wady (niezgodności Towarów z Umową Sprzedaży) można składać pisemnie na adres Sprzedawcy lub pocztą e-mail.

  4. Jeżeli sprzedany Towar ma wadę, Klient może:

   1. żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo

   2. żądać usunięcia wady; albo

   3. złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, o których mowa w pkt. 1 lub 2.

  1. Uprawnienia określone w ust. 5 pkt 1 lub 2 są pierwotne, a określone w pkt 3 dopiero następcze.

  2. Kupujący nie może odstąpić od Umowy sprzedaży, jeżeli wada jest nieistotna.

  3. W przypadku stwierdzenia przez Konsumenta niezgodności Towaru z Umową sprzedaży (wady fizycznej) Konsument powinien odesłać Sprzedawcy reklamowany Towar wraz z opisem niezgodności.

  4. Sugerujemy dołączenie dowodu zakupu w celu usprawnienia procesu reklamacyjnego.

  5. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania Towaru.

  6. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

  7. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

 

 

Załącznik nr 1 do Regulaminu

 

Wzór formularza odstąpienia od Umowy sprzedaży

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Data: ……………………………………………………

 

Adresat:

 

Dane teleadresowe:

CHEMKET Damian Kuć, ul. Mazowiecka 11C, 11-400 Kętrzyn

 

Tel.: 731 507 502

E-mail: biuro@zlewozmywaki-krosch.pl

 

 

 

Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

 

………………………………………………………………………………………………………………………………….………………………………………..

 

 

Data zawarcia odbioru Towaru: ……………………………………………………………………………………………………………………..….

Imię i nazwisko konsumenta: ………………………………………………………………………………………………………………………….…

Adres konsumenta: ……………………………………………………………………………………………………………………………………..……

 

 

………………………………….

Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl